شما اینجا هستید

dr hoseini resalat labآزمایشگاه رسالت با بیش از 30 سال تجربه با هدف كمك به تشخیص صحیح ودقیق بیماری ها در جهت حفظ و ارتقاء سطح سلامت جامعه و نیز به منظور كسب اعتبار ملّی و بین المللی در حوزه فعالیت های آزمایشگاهی، با بهره گیری از تجهیزات مدرن و پیشرفته، ‌نیروی انسانی متخصص، مجرب و متعهد و با مشاركت اعضاء هیات علمی دانشگاهی ( متخصص علوم آزمایشگاهی بالینی، متخصص قارچ شناسی پزشكی، متخصص در استقرار نظام ارتقاء كیفیت در سیستم بهداشت و درمان) خدمات تشخیصی آزمایشگاهی تخصصی و فوق تخصصی را ارائه می نماید 

فضای آزمایشگاه بصورت اختصاصی برای اجرای خدمات مربوطه طراحی شده تا‌ محیطی آرام، ایمن و مناسب برای مراجعه كنندگان محترم فراهم نماید 

احترام، اعتماد، اعتبار پایه ارزشهای فكری و عملكردی آزمایشگاه رسالت می باشد تا ضمن رعایت سرعت، دقت، صحت و اطمینان در ارائه خدمات آزمایشگاهی،‌ تعهد به رعایت اخلاق حرفه¬ای و ارزشهای متعالی انسانی، احترام به حقوق كلیه ذینفعان، جلب اعتماد جامعه و دستیابی به اعتبار ملّی و بین المللی را در آزمایشگاه مستقر و نهادینه نماید. 

آزمایشگاه رسالت با استفاده از جدیدترین روشها و تجهیزات پیشرفته و همگام با تكنولوژی روز جهانی و براساس نیازمندی جامعه پزشكی، با توجه به رویكرد بهبود مستمر از نظر كمّی و كیفی در فرآیندهای مختلف آزمایشگاهی شامل بیوشیمی بالینی،‌ هورمون شناسی، ایمنولوژی، سرولوژی، بیولوژی سلولی و ملكولی،‌ هماتولوژی، میكروب شناسی، قارچ شناسی، تجزیه ادرار و انگل شناسی طراحی شده و پیوسته در حال توسعه و بروز رسانی آزمایشات تخصصی و فوق تخصصی در بخشهای ذكر شده می باشد. علاوه بر این، آزمایشگاه رسالت با بهره مندی از نیروی انسانی متخصص خود، همكاری مؤثری با مراكز پژوهشی و دانشگاهی در اجرای پروژه های تحقیقاتی داشته و همچنین در جهت ارتقاء سطح علمی جامعه، آزمایشگاه اقدام به تهیه و انتشار كتب و مقالات علمی در مجلات ادواری می نماید. اجرای برنامه های آموزشی مدون و مستمر از دیگر برنامه هایی است كه آزمایشگاه رسالت برای به روز رسانی سطح دانش تخصصی كارشناسان و كاركنان خود بعمل می آورد. 

تضمین كیفیت مبنای كلیه فعالیتهای آزمایشگاه رسالت بوده و به همین منظور با استفاده از گروه مشاور بین المللی، ضمن انجام اقدامات كنترل كیفی داخلی و خارجی و رعایت الزامات آزمایشگاه مرجع سلامت وزارت بهداشت منطبق بر استانداردهای بین المللی ISO9001-2008 و ISO15189-2007 ، خدمات تشخیصی خود را ارائه می نماید. 

رضایتمندی مراجعین و مشتری مداری هدف نهایی آزمایشگاه رسالت بوده و تمامی توان خود را در جهت جلب رضایت و اعتماد هرچه بیشتر آنان بكار می گیرد. به همن دلیل از طریق نظرسنجی های مستمر در فراهم نمودن هرچه بیشتر انتظارات و خواسته های آنان با توسعه زیر ساختهای محیطی و افزایش گستره خدمات و ایجاد تسهیلات در ارائه خدمات به مراجعین محترم می كوشد. امكان ارائه خدمات نمونه گیری در منزل، ارائه خدمات به افراد ویژه ارسال نتایج آزمایش به مطب و یا منزل، دریافت نتایج از طریق پایگاه اینترنتی آزمایشگاه و ایجاد محیطی مناسب از جمله این گونه اقدامات است. 

ضمنا آزمایشگاه رسالت توجه ویژه ای به نقطه نظرات پزشكان محترم در جهت ارتقاء كمی و كیفی خدمات خود داشته و همواره از این نظرات استقبال می نماید. 

سازمانهای طرف قرارداد بعنوان یكی از اركان اصلی فعالیت در آزمایشگاه رسالت بوده و آزمایشگاه خود را امینی صادق برای حفظ منافع و اهداف سازمانهای بیمه¬گر دانسته و سعی فراوان می نماید كه ضمن ارائه بهترین خدمات به بیمه شدگان آنها، به اصول و مقرارت این سازمانها پایبند بوده و بر همین اساس طی سالهای متمادی و بطور مكرر مفتخر به دریافت لوح سپاس، تقدیرنامه و انتخاب بعنوان مركز نمونه شده است. 

همكاری آزمایشگاه با 18 سازمان و مؤسسه طرف قرارداد بعنوان بیمه¬گر اوّل و نیز بیمه های تكمیلی این امكان را فراهم نموده كه افتخار ارائه خدمات به طیف وسیعی و كاملی از اقشار جامعه را داشته باشد. 

مدیران و کارکنان آزمایشگاه رسالت براساس باورهای ایمانی و اعتقادی خود را متعهد به تلاش بی وقفه در بهبود مستمر ارائه خدمات برتر آزمایشگاهی دانسته و بر این باورند که "کارهای خوب و درست هرچقدر بزرگ و زیاد باشند کم و کارهای بد و نادرست هرچقدر کم و کوچک باشند زیاد است." 

با تقدیم احترامات شایسته 

دکتر سید احمد حسینی

ساعات کاری آزمایشگاه: همه روزه از ساعت 7 تا 19، روزهای پنجشنبه از ساعات 7 تا 12:30، بجز ایام تعطیل

ایمیل

info@resalatlab.com
کد پستی :
1634674493

تلفن تماس

22520031
22519696
22508555

فکس


02122527630
.

آدرس

تهران – بزرگراه رسالت (ضلع جنوبی )
مابین 16 متری دوم مجیدیه وخیابان کرمان
پلاک 880